Orginalnet.net

logo
0
0 Ürün Seçildi
No products in the cart.
0
0 Ürün Seçildi
No products in the cart.

Ameliyatsız, iğnesiz gençleşmek mi istiyorsunuz? Cilt sorunlarından kurtulup, tüm vücudunuzdaki kötü kokuları yok etmek ve kalıcı ağız sağlığı çözümleri arıyorsanız, aşağıdaki bağlantıyı tıklayın.

Sade ve aromalı Türk ve filtre kahve, şuruplar ve soslar gibi ürünleri toptan fiyatlarında TEKLİ ALIM İMKANI  .

Sağlık Hizmetlerimiz

BARİATRİK & METABOLİK & ANTİ REFLÜ & GENEL CERRAHİ
 Tüp mide, gastrik bypass ve diğer tedavi çeşitlerinde neler yaptığımıza göz atın.
 
 
GÖZ CERRAHİSİ

Göz cerrahisi, gözün diğer yapılarındaki hastalıkların tedavisi için de kullanılabilir. Hizmetlerimizden bazıları ; retinal yırtıklar, glokom veya kornea hastalıkları gibi durumlardır .Cerrahi müdahale gerektirebilir.

ESTETİK CERRAHİ

Estetik cerrahi, insan vücudunun estetik görünümünü iyileştirmek amacıyla yapılan cerrahi müdahaleleri içeren bir tıbbi alanı temsil eder. Hizmetlerimizden bazıları  Yüz estetiği, Göğüs Estetiği ,Vücut Estetiği ,Dermatolojik Estetik Cerrahi ,Genital Estetik Cerrahi . 

DENTAL TREATMENT
Son teknoloji prosedürleri kullanarak gülümsemenizin doğal güzelliğini geri kazanmaya ve geliştirmek için
SAÇ EKİMİ

Eğer gençseniz ve saçlarınız ön taraftan biraz dökülmeye başladıysa ilerleyen yıllarda saç dökülmenizin artacağını göz önünde bulundurarak saç ekiminizi planlamanız daha sağlıklı olacaktır.

BOTOX

Botoks ile artık hastaların doğal sonuçlar elde edebilmesi sağlanmaktadır. Eskiden olduğu gibi ifadesiz ve mimiksiz bir yüz tercih edilmez.

ÖNE ÇIKAN HİZMETLERİMİZ
HABERLER