Orginalnet.net

logo
0
0 Ürün Seçildi
No products in the cart.
0
0 Ürün Seçildi
No products in the cart.

BU SESE KULAK VERİN

Reklam Ücretleri Ödemeden web sitenize Yeni Müşteriler Edinerek Satışlarınızı Artırın!

Dünyanın en büyük internet sitelerinin cirolarının yaklaşık %30’u , satış ortaklığı yani affiliate marketing ile müşteri edinmeye dayanıyor. Büyümenin anahtarı burada! Siz de reklam ücretleri ödemeden yeni müşteriler edinmek ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz! , İşbirliği yaparak kazanabiliriz. Nasıl mı?

Web sitenizin içerisindeki afiliate marketing eklentisini aktif ettiğinizde orginalnet olarak sizin web sitenizde üyeliğimizi oluşturacağız. Affiliate marketing programı web sitenizde yoksa . Biz, eklentiyi kurmanızdan, stratejilerinizi oluşturmanıza kadar size yardımcı olacak bir ekibe sahibiz. Siz işinizi yaparken, biz size destek olacağız. 

Orginalnet sizin web sitenizde 1-2 dakikada Üyeliğini oluşturduktan sonra. Biz, tanıtımlarınızı yaptığımız mecralarda, sizin sitenize yönlendireceğimiz müşterilere ulaşacağız. Bu müşteriler, bizim özel bağlantımızla sizin sitenize gelip alışveriş yapacaklar.

Önceden aramızda yaptığımız anlaşmada belirlenen sizin web sitenizin genelinde veya kategori bazlı belirlenen komisyon oranlarında Orginalnet’ten gelip alışveriş yapan müşterilerden Orginalnet gelir elde eder.

Böylece, web sitenizin popülerliği artacak ve satışlarınız büyüyecek. Ayrıca, web sitenizin bu pazarlamayı stratejilerini önceden ayarlayan bir dijital pazarlama ortağı olarak orginalnet , linklerinizi Türkiye ve dünyanın dört bir yanındaki diğer sitelerle paylaşarak daha fazla müşteriyi sitenize çekme fırsatını yakalayacaksınız.

Leave a Comment